sobota, 1 marca 2014

Lakier do paznokci matowy INGLOT..

Na ferie byłam we Wrocławiu u wujka(jak zwykle xd), miło spędziłam czas :). Niestety nie narobiliśmy dużo zdjęć, bo jak zwykle zapominaliśmy aparatu ;_; To się chyba już nie zmieni xd. 
Właśnie we Wrocławiu kupiłam sobie lakier do paznokci INGLOT. Przeszukałam wszystkie drogerie w poszukiwaniu matowego lakieru, ale nigdzie nie mogłam go znaleźć. 
Wybrałam kolor czarny, ponieważ tylko ciemne kolory według mnie pasują mi na paznokciach. 

Lakier ma nie gęstą konsystencje, dobrze się nakłada lecz według mnie należy nałożyć dwie warstwy, bo po jednej warstwie widoczne są prześwity. Sądzę, że ten lakier nie jest dla kobiet, które robią bardzo dużo rzeczy rękoma, ponieważ odpryskuje (po jednym dniu odprysł mi na dwóch paznokciach dość mocno). 
Chyba, że wam się tak nie przytrafia a ja po prostu mam pecha xd

Koszt : ok.22zł :)Uprzedzam, że należy pare minut poczekać ,aż lakier zrobi się matowy XD
Po pomalowaniu błyszczał normalnie i się wkurzyłam ,że sprzedawczyni dała mi zwykły jak prosiłam o matowy .. i poczekałam jeszcze trochę i zaczął matowieć >.<

1 komentarz:

  1. Uwielbiam lakiery inglot ale ich wytrzymałość pozostawia wiele do życzenia, więc nie miałaś pecha, takie są. A co do matowych lakierów - ja mam bazę do matowienia lakierów, więc warto się w taką zaopatrzyć jak lubi się mat na paznokciach.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Nie jestem przeciwna krytykom wręcz je cenię ,każdy ma prawo mieć swoje zdanie . ~ FeelFly